Harjoittelun aikataulut

4.9.2017–1.6.2018

MAANANTAI
1. Thainyrkkeily 16:30-18:00
2. Thainyrkkeily/Kuntothai peruskurssi 18:00-19:00
3. Vapaaottelu/Lukkopaini peruskurssi 19:00-20:00
4. No-Gi / Lukkopaini 20:00-21:30

TIISTAI
1. Kilpailijat(Thainyrkkeily/Lukkopaini/Vapaaottelu) 16:30-18.00
2. Kuntothai 18.00-19:00
3. Vapaaottelu 19.00-20.30
4. No-Gi / Lukkopaini (jalkalukot) 20.30-22.00

KESKIVIIKKO
1. HIIT treeni 7.00-7.45
2. Vapaaottelu / Lukkopaini (pystypaini) 16:30-18:00
3. Vapaaottelu peruskurssi 18:00-19:00
4. Thai/Kuntothai peruskurssi 19:00-20:00
5.Thainyrkkeily 20:00-21:30 (Sparritreeni)

TORSTAI
1. Kilpailijat (Thainyrkkeily/Lukkopaini/Vapaaottelu) 16:30-18.00
2. Kuntothai 18.00-19.00
3. Thainyrkkeily 19.00-20:30
4. No-Gi / Lukkopaini (Rubber Guard) 20.30-22.00

PERJANTAI
1. Kahvakuula 7.00-8.00
2. Kuntothai / Naisten lukkopaini 16:30-17:30 (Sali jaettu)
3. Vapaaottelu / Lukkopaini peruskurssi 17:30-18:30
4. No-Gi / Lukkopaini 18:30-20:00

LAUANTAI
Ei harjoituksia, varattu erilaisille leireille. Kun leirejä ei ole, niin Facebookin aktiiviryhmästä löytyy aikoja, jolloin valmentajat/kilpailijat käyvät treenaamassa ja sillon mahdollista ainakin omatoimiseen treenaamiseen. Kysy lisätietoa aktiiviryhmästä Facebookissa Timo Lampenilta.

SUNNUNTAI
1. Junnuthai 11.00-12.00
2. Junnu Jujutsu 12.00-13.00
3. Potkutyynyt 13.00-14.00
4. Gi / BJJ 14.00-15.30
5. No-Gi / Lukkopaini 15.30-17.00

2.6.–3.9.2018

MAANANTAI
1. Thainyrkkeily 16.30-18.00 (tekniikka)
2. Kuntothai 18.00-19.00
3. Lukkopaini 19.00-20.30

TIISTAI
1. Potkutyynyt (Thai/kuntothai/MMA) 16.30-18.00
2. BJJ 18.00-19.00
3. Lukkopaini 19.00-20.30

KESKIVIIKKO
1. Pystypaini(MMA/Lukkopaini) 16.30-18.00
2. Kuntothai 18.00-19.00
3. Thainyrkkeily (sparri + lähiottelu) 19.00-21.00

TORSTAI
1. Pistehanska (Thai/Kuntothai/MMA) 16.30-18.00
2. BJJ 18.00-19.00
3. Lukkopaini 19.00-20.30

PERJANTAI
1. Vapaavuoro/Naiset Lukkopaini 16.30-18.00
2. Lukkopaini 18.00-19.30